راهنما خرید غربیلک فرمان ۲۰۷

غربیلک فرمان ۲۰۷ یکی از قطعات مربوط به سیستم فرمان این خودرو می‌باشد و قطعه ای است که در حین حرکت سبب هدایت چراخ های جلوی خودرو شده و آن ها را در مواقع لازم به سمت چپ و یا راست هدایت می‌نماید. غربیلک فرمان بر روی فرمان نصب شده و می‌توان آن را از جمله اصلی ترین و ملموس ترین قطعات موجود در سیستم فرمان ۲۰۷ در نظر گرفت.

در این بخش از مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را درباره غربیلک فرمان و راهنمایی خرید آن را در اختیار شما قرار دهیم.

غربیلک فرمان ۲۰۷ چکار می‌کند؟

غربیلک فرمان ۲۰۷  که یکی از قطعات سیستم فرمان آن به حساب می‌آید وظایفی را برعهده دارد، برای مثال، در مواقع لازم، هنگامی که راننده دست خود را می‌چرخاند، غربیلک نیز به همراه این چرخش، حرکت کرده و در نهایت سبب تغییر مسیر چرخ های ۲۰۷ به سمت چپ و یا راست می‌شود.

علاوه بر این، غربیلک فرمان ۲۰۷ وظیفه بالا بردن میزان گشتاور را نیز برعهده دارد! به هر اندازه ای که قطر غربیلک فرمان ۲۰۷ بیشتر باشد، میزان گشتاور تولید شده نیز افزایش می‌یابد.

برند اصلی غربیلک فرمان ۲۰۷ چیست؟

تفاوت 207 قدیم و جدید

تفاوت ۲۰۷ جدید و قدیم

بدون شک غربیلک فرمان نه تنها در ۲۰۷ بلکه در تمامی خودرو ها از جمله قطعاتی است که راننده در تمامی تجربه های رانندگی خود از آن استفاده کرده و با آن سر و کار زیادی دارد. با توجه به این موضوع که تعویض به موقع و دوره ای غربیلک فرمان ۲۰۷ از جمله ملزومات به حساب می‌آید، بهتر است در حین خرید این قطعه اطلاعات کافی از برند اصلی آن داشته باشید تا با خرید نوع با کیفیت و مرغوب آن بتوانید سال های سال از غربیلک مورد نظر بدون هیچ گونه فرسودگی و … استفاده نمایید.

البته اینکه ۲۰۷ شما قدیمی یا جدید باشد از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که برند اصل غربیلک فرمان ۲۰۷ برای مدل جدید و قدیم آن متفاوت است. برند اصل غریبلک فرمان ۲۰۷ قدیم پژو فرانسه بوده و برند اصلی ۲۰۷ جدید مربوط به کمپانی کروز می‌باشد.

راهنما خرید غربیلک فرمان ۲۰۷

در صورتی که قصد خرید غربیلک فرمان ۲۰۷ را داشته باشید باید نکات زیر را بدانید:

  1. برخی از افراد به اشتباه تصور می‌کنند که در هنگام خرید غربیلک فرمان، ایربگ آن نیز به همراه بسته بندی خریداری شده وجود دارد! در حالی که اینگونه نبوده و در صورت نیاز به ایربگ باید آن را به صورت جداگانه خریداری نمایید.
  2. ممکن است شما صاحب ۲۰۷ مدل قدیم باشید و به دنبال غربیلک فرمان ۲۰۷ جدید باشید اما این قطعه را برای ۲۰۷ ورژن قدیم پیدا کنید. در این صورت می‌توانید با خیال راحت غربیلک فرمان ۲۰۷ جدید را خریده و آن را استفاده کنید چرا که غربیلک جدید بر روی نسخه قدیم این خودرو نیز نصب می‌شود.
  3. غربیلک فرمان ۲۰۷ جدید با قدیم تفاوت چندانی نداشته و تنها تفاوت اصلی و قابل توجهی که میان این دو غربیلک می‌توان مشاهده کرد، ظاهر و دکمه های موجود بر روی فرمان است.
  4. با اینکه امکان استفاده از غربیلک فرمان ۲۰۷ جدید بر روی ۲۰۷ قدیم وجود داشته و شما می‌توانید این قطعه را در خودروی ورژن قدیم خود استفاده کنید، اما حتما باید در رابطه با این نکته نیز آگاهی داشته باشید که ایربگ فرمان ۲۰۷ جدید، با سیستم ایربگ ۲۰۷ قدیم هم خوانی نداشته و در مواقعی که به این سیستم نیاز دارید عمل نمی‌کند!
  5. در ادامه مورد قبل باید گفت ایربگ راننده بر روی فرمان وجود نداشته و اگر دقت کنید می‌توانید آن را ببینید، اما وجود این ایربگ هیچ تاثیری نداشته و تنها برای این است که ظاهر غربیلک ساده نبوده و خالی دیده نشود!

این ایربگ تنها وجود ظاهری داشته و در مواقع نیاز باز نشده و به درستی عمل نمی‌کند. علت این موضوع نیز به دلیل متفاوت بودن یونیت ایربگ ۲۰۷ قدیم با جدید است که به طور کلی سیستم های متفاوتی در مقایسه با یکدیگر دارند.

خرید غربیلک فرمان ۲۰۷

همانطور که در نکات بالا گفته شد، غربیلک فرمان ۲۰۷ از جمله قطعاتی است که می‌توان گفت این قطعه در میان سایر قطعات فروش بالاتری را به خود اختصاص داده است.

امروزه به دلایل مختلفی همچون دغدغه های زیاد کاری، شیوع ویروس کرونا، و رعایت پروتکل های بهداشتی کمتر افرادی برای خرید غربیلک فرمان ۲۰۷ به بازار های لوازم یدکی مراجعه می‌کنند! اغلب اوقات افراد سعی می‌کنند خرید های اینچنین خود را به صورت آنلاین و از فروشگاه های مجازی خریداری کنند.

فراوانی و قیمت لوازم یدکی 207

فراوانی و قیمت لوازم یدکی ۲۰۷ جدید

شما نیز می‌توانید برای خرید غربیلک فرمان ۲۰۷ با فروشگاه آنلاین تماس گرفته و محصول مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرید. این مجموعه بزرگ ترین و اولین فروشگاه اینترنتی لوازم خودرو است و سابقه قابل توجهی در ارائه قطعات خودرو دارد.

مجموعه سازه تامین پاسارگاد نه تنها با داشتن ویژگی هایی همچون ارسال اسرع وقت، مشاوره رایگان، دارای ضمانت در اصالت کالا نیز بوده و پس از اینکه محصول را درب منزل دریافت نمودید، در صورت نارضایتی از آن و یا بروز هرگونه مشکل می‌توانید محصول را بدون پرداخت هیچگونه هزینه اضافی به این کمپانی مرجوع کنید.

افرادی که ساکن تهران هستند پس از ثبت سفارش، غربیلک فرمان ۲۰۷ را پس از ۳ الی ۴ ساعت دریافت نموده و افرادی که ساکن سایر استان ها می‌باشند نیز محصول خود را در طی ۳ الی ۴ روز دریافت خواهند کرد.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *